Mistä löytyisi -86 yamahaan ehjä yläkerta? Koneesta mennyt mäntä, pytty ja kampiakseli. Tarjoa omaasi tai onko tietoa mistä voisi kysellä? Esim. vakuutusyhtiöiden lunastamat moottorit?
40 yamaha yläkerta
yammu
2617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
2 vai kolme pyttynen? Mulla olisi mahdollisesti myynnissä -89 3 sylinterinen tuoreöljyvoideltu, joka käsittääkseni käy yksiin sen -86 3 pyttysen alakerran kanssa, joten sitten olisi 2 ehjää alkertaakin. Tässä olisi sähkökippikin.
Tiedän vasta viikonlopun jälkeen paremmin.
Kolmepyttynen se olisi.Oon kans kuullu et yläkerrat kävis keskenään mut ei oo vielä kokemusta.Alakerta on hiljan rempattu et en kyllä tarttis koko hoitoo ja ehjäthän on ehjän hinnoissa.Tosin tarjouksia kyllä kuunnellaan.Oon kuullu huhuja et vakuutusyhtiöt huudattaa/myy lunastamiaan koneita mut en tiedä osotetta.