Kitkarenkaat Neoniin ?

Tarkoitus ois vaihtaa kitkat Neoniin.
Mielelllään halvat, auto lähtee viimeistään kesällä vaihtoon. Mutta pakko vaihtaa kun vanhat on ihan sileät.... Pääasiassa taajama-ajoa.

Onko jollain suositusta ?
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

auton?

Äänestä

osta halpoja koska mahdollinen ostaja haluaa kumminkin koeajaa neonis ja jos se halpojen renkaitten takia ei mee kaupaksi niin mites suu sitte pannaan?
kitkat on muuten ihan asiaa neonin hirveän renkasmetelin takia.
ite ajelen nokian RSi:llä varustetulla neonilla ja ne kyllä sopii siihen ihan ok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kece kirjoitti:

Tarkoitus ois vaihtaa kitkat Neoniin.
Mielelllään halvat, auto lähtee viimeistään kesällä vaihtoon. Mutta pakko vaihtaa kun vanhat on ihan sileät.... Pääasiassa taajama-ajoa.

Onko jollain suositusta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu