Ihme heppu. Kunnon öykkäriltä vaikutti.. kiroilee ja selittelee haastattelussa.. en tiädä mistä ammentaa sellaiset luulot itseään kohtaan nuinkin keskinkertaisella pärställä.
Satu Tuomiston poikaystävä
mokasi itsensä
71664
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jätkällä varmaa huono itsetunto ku pitää olla nii kovanaamaa. Tyhmän oloinen jätkä näin kiteytettynä..
tuo haastatelu ? Olis kiva jos näissä viitattaisiin jotenkin mistä se löytyy tai ei enää löydy (eihän sitä tiedä vaikka joskus pulpahtais pintaan).
http://www.iltasanomat.fi/videot/viihde/1602310
Onpas leuhka mitättömyys. Leuhkat puheet mieheksi, jonka ainoa "ansio" on, että lehtitietojen mukaan seurustelee missi Sadun kanssa. Vuoden kuluttua tällainen "Karppa" on unohdettu, asia on niin usein nähty. Kaveri saa sitten lähikapakan pöydässä elvistellä menneellä julkisuudellaan!
Eivät itse tajua ilmeisiä puutteita mutta ovat onnellisia kaksin ja sehän tärkeintä... ;-)
Eipäs haukuta meijän kylän poikaa.
Ihan kiva kaveri se on, oli ainakin lapsena ihan söpö pellavapää.
Meneppäs pois täältä itseäsi nostattelemasta..