Tässä totuus rekoista!

3614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos mielenkiintoisesta uutislinkistä. Itsemurhakuljettajat ovat kyllä suuri riski liikenteessä. Näissä kolareissa kuolee usein muitakin kuin itsemurhan tekijä, joskus rekan kuljettaja, joskus samaan sumpuun ajavia muita autoilijoita.

Äänestä
  • neuvojat ovat kun syytetään ana niitä R-KUSKEJA.,

    Äänestä

  • nyt nämä viisaat kirjoitti:

    neuvojat ovat kun syytetään ana niitä R-KUSKEJA.,

    Cococola sekä etsivät valkoista lippistä jotta vois laittaa vinoon päähän jotta näyttäis tosi fiksulta! Hah hah haaaaaaaaa.

    Tai sitten housut ovat putonneet nilkkoihin ja äiti ei ole niitä nostamassa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!!!!!!!!!! kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200810218458113_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu