Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

orgasmi yhdynnässä

Miten te muut tytöt saatte orgasmin yhdynnässä? Itse muutaman kerran saanut ratsailla ja aina onnistuu kun poikaystäväni hyväilee käsin minua. Olisi mukavaa löytää uusia asentoja , joissa orgasmi irtoaisi. Antakaas asento opastusta, mikä tuntuu hyvälle?
88666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miehen istuessa sängyn reunalla ja itse sylissä se on varmaa. Aikaa kuluu jonkin verran mutta nautinto on järkyttävän mahtava! Sama toimii myös miehen istuessa kovalla alustalla, samalla tavoin sylikkäin.

Lähetyssaarnaajassa voimakkain, terävin työnnöin oman käden avustukella ja mieskin tykkää katsella. Myös takaapäin: molemmat seisoo, kumarrun eteenpäin, mies hoitaa loput!!

Äänestä

Mul on ollu suht rauhallista seksielämää jätkäni kaa ja ajanmyötä kaikkee on kokeiltu...mut ku meil tuli ero ni halusin jotain uutta ja viimein lopulta tein treffit parin jätkän kaa, jotka oon tuntenu jo kauan. Halusin just sitä ja ohjata jätkii nii hyvin ku osaan.

Koko koulupäivän odotin ja tiesin että illalla tapahtuu. Aamu oli jo alkanu seksysti, jätin hameen aluksen paljaaks ja jo päiväl kävin veskis runkkaamas, ku joku ussan tunti oli nii järkky tylsää. olin illalla aivan kuumana ja jännittynyt.

Jätkät tuli ja alku oli vähä noloo, mut sit aloin tehdä aloitetta. Lähentelin ja pian toisel jo pullotti ja sain hyväl syyn koskettaa kalleuksia.

lipasin hätäsesti ja mua ei juuri tarvinu valmistella. Täl kamul oli pieni kalu ja sen takii olin just sen halunnu luokseni, ku halusin kokeilla myös rusinaan! Exän kaa oli jo kokeiltu mut se oli vähä sähläämist...

Se oli aika kokematon ja en ollu ehtiny kauaa pyllistellä ku se oli jo lauenu vittuuni. Toinen jätkä oli oikee uros sil oli iso, jonka olin myös suunitellu saavani kylään. Oli jättikyrvän vuoro.
Se nussi mua aluksi varovasti ja ku kiusin ja kiemurtelin se ymmärsi panna lujaa. Se oli jo odotelles runkkaillu, ni sekin laukes ennenku ehdin edes keskittyä.
Se oli iso ja ajattelin etse halkasee mut!!
Kai mul on aika löysä ku ei sattunu vaik se survo nii lujaa ku suinkin takaapäin pysty.

Halusin toteuttaa fantasiani ja pyysin pikkuveijarin työhön. Menin kontallee sohvalle ja pitelin selkänojasta ja neuvoin voitelemaan rusinan liukkaaksi. Jätkä onki vitustani mehuja ja spermaa ja liukasti peppuni huolella. Hitaasti työnty ja olis aivan paniikissa, se tuntui niin villiltä. Ajattelin ison miehen katseita kun me puuhailtiin. ruttuun sattu... ja joutilas äijä toi liukua pöytälaatikostani ja voiteli huolella reilusti sormeillen ja kehui peppuni muotoja. Olin aivan heikkona halusta, tunsin sperman valuvan reisiä pitkin, oli tosi hurja olo ja miehen kyrpä rusinassa vai hurjisti voihkettani.

olin aivan haljeta, hytkyin ja vääntelin. Se tuntu taivaalliselta! Viimein ruttu oli niin hellä että en kestänyt enää ja yritin edellä karkuun, mutta vahvat sormet pureetuivat lantiooni ja oli pakko kestää...
loppuani laskiessa pääsin puristuksesta ja sain kuumaa spermaa persvaolle...

Mut käännettiin selälleen ja isokalu hyökkäsi kimppuuni. vahvasti mut samalla lempeästi hän käänsi lantioni kylelleen ja siirsi päällä olevan jalkani sivulle ja näin peppuni oli jälleen käännettynä hänen edessä, tissien ja kasvojen lisäksi. Olo oli aika tukala ja en pystyny liikkumaan, olin lukittuna miehen otteissa. Vähitellen vääntelin asennon pehmeäksi ja nautin lantion oudosta asennosta ja yritin parhaani mukaan kääntää peppua lisää. Se oli ku pornoleffasta. Uros alkoi panna mua siinä edessään. Hän huolellisesti pökki jättikyrvällään ahtaassa asennossa puristuksissa olevaa pilluani!

Vähitellen hän työntyi pohjaanasti ja lopulta pökkäsi myös pehmeitä pakaroita etumuksellaan. Olin hänen käsittelyssä ja saatoin vain uneksia miltä se näytti. Koko kroppani huojui hänen rytmissään ja tissini hakkasi tahtia. toisella kädellä puristelin nänniä ja toinen tissi laukkasi edestakaisin. Hän ei tuntunut laukeavan helpolla! sain keskittyä ja tuntea kaiken jomotuksen lantiossani. Pissahätä jyysti mieltäni, rusinassa tuntui syvällä kihelmöintiä, tissit huojui todella sexysti toisen katsellessa touhujamme. Koko keho oli aivan jännittynyt, tunsin orkun lähestyvän! huultapurien yritin kestää ja pidätellä, olin aivan voimaton ja makasin vain.
Hän ei antanut minulle lupaa laueta vaan hoki olet vahva tyttö, yritä jaksaa. veri hakkasi päässäni ja aioin luovuttautua, en kestä enää!

Hän lopetti ja makasin kuin lahna, silmät kiinni huohottaen. En pystynyt ajattelemaan selkeästi odotin vain. Hän painoi reidet sivuilleni ja piteli nilkkojani pääni yläpuolella ja aikoi jatkaa!!!

Pillu oli niin herkkä, ja kiemurtelin ja voihkin hänen vain kylmästi survoessaan. Se oli polkemista. Välillä hän makasi painollaan klittani päällä ja hiersi etumuksellaan suoraan klittaani. Sätkin ja yritin kiemurrella irti hänen otteistaan. En kestäny enää yhtään. Se oli niin vahva ja raju. En pystynyt tuskin liikkumaan.
koko lantiota nipisteli ja sit se tuli. Raju pissa ruiskaus! Vedet valui silmistä. Se oli orkku. Makasin ja hän hitaasti ja hellästi puski mua edellään. Oli aivan kypsä.

Äänestä
  • ... loistavaa... Kiitos. ;)

    t. Fani

    Äänestä

  • Wau... kirjoitti:

    ... loistavaa... Kiitos. ;)

    t. Fani

    fani.mees magia sivuille ja lue ton partasuun kirjoittama giksi äidistään otsikkona Josefiinalle niin mä pidän sun kädestä kiinni.
    Se on vähän kahtia jakautunut persoonaa ja se
    syö pieniä tyttölapsia tosta vaan parhaana herkkuna,että vesi kihahtaa sen silmiin ja spermat kalsareihin roiskahtaa.
    Hähäää ja olen itsekin orkku jorkku taitoja
    hiomassa täällä.

    Äänestä

  • Jallu-vaari kirjoitti:

    fani.mees magia sivuille ja lue ton partasuun kirjoittama giksi äidistään otsikkona Josefiinalle niin mä pidän sun kädestä kiinni.
    Se on vähän kahtia jakautunut persoonaa ja se
    syö pieniä tyttölapsia tosta vaan parhaana herkkuna,että vesi kihahtaa sen silmiin ja spermat kalsareihin roiskahtaa.
    Hähäää ja olen itsekin orkku jorkku taitoja
    hiomassa täällä.

    missä?

    Äänestä

  • Missä kirjoitti:

    missä?

    pervo.
    Kerropas sinä mahtavimmasta orkusta mitä ikinä olet kokenut!
    HÄH?

    Äänestä

  • Jallu-vaari kirjoitti:

    pervo.
    Kerropas sinä mahtavimmasta orkusta mitä ikinä olet kokenut!
    HÄH?

    on taitava kirjoittaja ja tuntee anatomian hyvin
    sekä osaa yhdistellä mehukkaasti kiihottavaa
    hidasta seksuaalisen aktin asteittaista
    kasvattamista orgasmin alkulähteille ja hal-
    litsee erinomaisesti manipuloinnin niin esiin-
    tyessään vaivatta miehenä tai naishahmona sekä
    osaa ärsyttää lukijoita suolaisella ja makealla.
    Käyttää virtsaa ja spermaa sekä tabuja hyvinä
    seksuaalisina ärsytyskeinoina joka uppoaa
    kuin veitsi voihin avoimena olevaan lukija-
    kuntaan.
    Pornolehteä vaan perustamaan ja teiniosastolla
    on rajaton temmellyskenttä jossa mielikuvitus
    on valttia.

    Äänestä

  • opiskelija kirjoitti:

    on taitava kirjoittaja ja tuntee anatomian hyvin
    sekä osaa yhdistellä mehukkaasti kiihottavaa
    hidasta seksuaalisen aktin asteittaista
    kasvattamista orgasmin alkulähteille ja hal-
    litsee erinomaisesti manipuloinnin niin esiin-
    tyessään vaivatta miehenä tai naishahmona sekä
    osaa ärsyttää lukijoita suolaisella ja makealla.
    Käyttää virtsaa ja spermaa sekä tabuja hyvinä
    seksuaalisina ärsytyskeinoina joka uppoaa
    kuin veitsi voihin avoimena olevaan lukija-
    kuntaan.
    Pornolehteä vaan perustamaan ja teiniosastolla
    on rajaton temmellyskenttä jossa mielikuvitus
    on valttia.

    jos puolikin sanaa tosta olisi totta, niin maailmahan olisi täysin sekopäiden paikka, jossa ihmiset istuisivat päivät pitkät veskissä itseään viihdyttämässä... mihin niitä miehiä sitten tarvittaisiin edes =))

    on se hyvä,että nuoret sentään yrittää,
    mutta pettymys voi olla kova, kun joutuu ihan tosipaikan eteen.. pissa ei roisku kuin tahallisesti pissattuna, muuten termi kuuluu *naisen ejakulaatio*. eikä sekään roisku...sotkuista puuhaa, ja hankalaa jälkikäteen.

    terveisin täti-immeinen =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lisää kivaa.. kirjoitti:

Miten te muut tytöt saatte orgasmin yhdynnässä? Itse muutaman kerran saanut ratsailla ja aina onnistuu kun poikaystäväni hyväilee käsin minua. Olisi mukavaa löytää uusia asentoja , joissa orgasmi irtoaisi. Antakaas asento opastusta, mikä tuntuu hyvälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu