Sain löysää vittua

muttamutta

tosi hyvää sellaista. Nainen oli nuori aasialainen, 29v, hyväkroppainen, kiltti, mukava, hellä, ja hän osasi käyttää hyvin innokkaasti tavaraansa, joka oli löystynyt synnytyksessä äskettäin. Aloitimme suuseksillä, kuusysillä, ja tunsin kuinka tyttö kastui omasta liukkaudestaan ja tietty minusta, ja vittu alkoi jo siinä vaiheessa supiestella, ihanaa! Ja sitten kun hän ratsasti niin pillu todella eli! Sain niin hyvät kyydit ettei koskaan. Sessio kesti yli puoli tuntia ja teki tosi mukavaa näin vanhalle miehelle saada nuorta naista, itseäni 40 vuotta nuorempaa. Ei pidä arvostella hieman löystynyttä, sen kun saa vauhtiin, niin aukeaa ihana taivas! Floiskat sain laskea sisään. Oli hienoa katsoa kun tyttö nosti persettään, pillu vielä supisteli ja spermaa valui. Tyttönen vakuutti saaneensa kahdet hyvät orkut. Meillä oli tosi mukavaa. Nyt käyn hänen luonaan kerran viikossa tai kahdessa.

11

5313

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jorma sonninen

      Milanon yliopisto on tehnyt eu:n pyynnöstä tutkimuksen penisten koosta. Syynä kondomiteollisuuden pyynnöt sekä eu:lle tulvivat valitukset kondomien riittämättömästä koosta.

      Koko tutkimus on luettavissa Milanon yliopiston verkkosivuilta.

      http://www.unimib.it/

      Lyhyt yhteenveto Laura Circolarin tekemästä tutkimuksesta.

      Otanta oli yli 30 000 miestä, yli 18 -vuotiaista tasaisesti kaikista eu maista.

      Penisten pituuksissa päästiin seuraaviin tuloksiin.

      Keskimitta 29cm
      Alle 18cm penis löytyy noin 1% miehistä
      Alle 15cm vain 2% miehistä
      Yli 21cm noin 30% miehistä
      Yli 27cm noin 40% miehistä
      Yli 32cm noin 20% miehistä
      Yli 40cm noin 7% miehistä

      Tässä karkeasti pituudet, tarkemmat tiedot löytyy todellakin tuolta em. mainitulta verkkosivulta.

      Eli tässä on nyt faktaa ja voimme lopettaa keskustelun siitä, että keskimitta olisi jotain 13-15cm..

      • Tyhmäkö vai sittenkin fiksu

        voitko laittaa suoran linkin siis joko italiaksi tai englanniksi please tai lopeta omat ns. käännökset
        La ricerca di - Laura Circolari - non ha prodotto risultati in nessun documento.
        Nessuna delle pagine cercate contiene "Laura Circolari".

        Suggerimenti:
        Assicurarsi che tutte le parole siano state digitate correttamente.
        Provare con parole chiave diverse.
        Provare con parole chiave più generiche.


      • puppugeraattoriin
        Tyhmäkö vai sittenkin fiksu kirjoitti:

        voitko laittaa suoran linkin siis joko italiaksi tai englanniksi please tai lopeta omat ns. käännökset
        La ricerca di - Laura Circolari - non ha prodotto risultati in nessun documento.
        Nessuna delle pagine cercate contiene "Laura Circolari".

        Suggerimenti:
        Assicurarsi che tutte le parole siano state digitate correttamente.
        Provare con parole chiave diverse.
        Provare con parole chiave più generiche.

        ei kannata vastata ees sille, paskan spämmmämisestä kyllä tää fakta-tyyppi levittää
        paskaa kun ripulilla oleva krapulainen spuge.


    • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Tyttö oli todellakin 29v ja sinä 69v mutta se löysä oli sun kyrpä eikä tytön pillu.

      nim. Jaana stadista siis Turusta

      • Ikäkupen tunnustus

        Ei se mulkku enää ole vanhalla miehellä kuin kivipora, kyllä tuppaa olemaan seisokkikin vain puolikova, mutta kyllä sillä vielä jyystää. Tässä nimenomaisessa tapauksessa sen naisen pillu siis tuntui minusta löysältä siksi, että se ihan lotisi märkyyttä, siitä se tuntu, hyvä vittu muuten ja juuri siksi että oli niin märkä, sillä ne äänet kiihottaa.


      • Anonyymi
        Ikäkupen tunnustus kirjoitti:

        Ei se mulkku enää ole vanhalla miehellä kuin kivipora, kyllä tuppaa olemaan seisokkikin vain puolikova, mutta kyllä sillä vielä jyystää. Tässä nimenomaisessa tapauksessa sen naisen pillu siis tuntui minusta löysältä siksi, että se ihan lotisi märkyyttä, siitä se tuntu, hyvä vittu muuten ja juuri siksi että oli niin märkä, sillä ne äänet kiihottaa.

        Oma kokemus


    • Maija Mehevä

      Eiköhän fakta ole se, että kyllä se on miehen omasta vehkeestä kiinni miltä se nainen tuntunee.
      velipuolikuuta lainaten: Viiriäisen munat punnitaan lihatiskillä.

    • Jotain vinkkiä

      Mistä sinä tuon naisen löysit. Tekisi mieli itsekin kokeilla itämaista naista.

      • Jasmin ei antanut

        lupaa kertoa. Hän on naimisissa ja näin varoo. Sen voin anoa että asuu pääkaupunkiseudulla mutta tekee työtään ompelustudiossa, jossa häntä tapaan. Ei ole rahahuora, mutta tykkää lahjoista.


    • Anonyymi

      Mulle pyllisti yks 21v neiti .tämän ikäisellä oon 45v.niin arvaspa miltä tuntui.silitin hiuksia ja itkin onnesta kun hitaasti terska upposi ihanien häpyhuulien väliin.sain heti orgasmin.ruikin pilluun ja sitten sormetin neidille pimpukkaorkut.ihanaa.tein sitten ruokaa hänelle ja juteltiin.hän on aivan ihana nainen

    • Anonyymi

      Oman vaimon pillu on vaan parantunut synnytysten jälkeen. Saa panna reilummin, sormettaa ja nyrkkinaida. Se on väljempi ja liukkaampi.

      Vaimo antaa myös vieraitten laskea floiskat sisään, koska sillä on kierukka. Ensimmäisen raskauden aikana vaimo tajusi, että pillu on tehty pantavaksi ja jaettavaksi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      172
      11524
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      50
      6489
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      86
      4775
    4. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      64
      4567
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      83
      4515
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4082
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      97
      3833
    8. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      86
      3514
    9. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      162
      3381
    10. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      18
      3366
    Aihe