Kumma kun varsinkin nuoret miehet on niin hiton innostuneita jostain iäkkäämpien naisten orjina olemisesta...ainakin siitä päätellen kuinka moni innokas nuori poju taas tätäkin lukee muna pystyssä toivorikkaana..
Nyt tarjolla kovaa kyytiä.
Piiskaava Lady
41445
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..luulet. Don't give up yer dayjob!
aarggh, tekisi mieli tavata se kotiapulainen, joka kidutti mua penskana, eikä se oo kuin 60 ja risat!
mutta vanha pervo setä nauttii, kun nuoret mimmit hakkaa, piiskaa, syljeksii, haukkuu jne.. ja käyttää häikäilemättä hyväkseen, tällaista on elämän kiertokulku.
Mistähän löytäisi lisää, esim. tyttöjengin tekemään meikäläisestä selvää, tuolta Trample.net ja Fetishhouse löytyy namnam esimerkkiä.
Vanhat ukot kyykkyyn ja vanha rouva rääkätköön noita karvattomia runkkareita, se on elämän laki
Mitäs kovaa kyytiä toi oli olevinaan? Kunnon meno alkaa siitä kun karautan paikalle piiska viuhuen ratsullani jonka nimi on Reima (hei laukkaa ratsu reima) mukaan.Tämän jälkeen pari mojovaa piiskan paukahdusta ja alistettava kontilleen lattialle armoa anelemaan ja piiskaus voi alkaa samalla riisun nahkahattuni ja takkini ja alan kävellä alistettavan päällä ratsusaappaillani uutuutena alistettava saa setin jälkeen naida hevostani jos on kiltti tyttö tai poika!
Olisit laitttanut mailisi vielä kehiin