Alusvaate-liikkeestä lahjakortti

Lahjaksi tyttikselle

Tarttis saada tietää Porissa (keskustan alueella) olevia naisten alusvaate -liikkeitä, joista saa ostettua lahjakortteja.
Sellasia nuorten naisten makuun sopivia alusvaatteita.

4

1083

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nuori ja kokematon

      naisten suhteen? Tutkimuksissakin on käynyt ilmi, että 90% naisista ei tykkää kun niille ostetaan aslusvaatteita tai annetaan se lahja kortti. Lueppa kirja "hormoonien sota", opit paljonkin.
      Naisen täytyy itse saada yllättää mies. Jos annat lahjakortin, haluat viestittää tyttiksellesi, että hän kulkee rumissa alusvaatteissa ja haluaisit vähän säpinää sänkyyn.Oletko tehnyt tuon ennen? jos et varaudu sotaan sillä se luultavammin tulee.
      Tietysti on todella hienoa, että arvostat hienoja alusvaatteita, monet miehet ei nimittäin arvosta (tiedän kokemuksesta).
      Mutta jos nyt kuitenkin haluat ottaa riskin ja typykkäsi kuuluu siihen 10% joka haluaa mieheltään alusvaatteita niin kävelykadulla liki airionkulmaa on naisten alusvaateliike. Onnea!

      • suorastaan kateellinen

        Ihana idea ostaa naiselle alusvaate-lahjakortti.
        Suosittelen Sokoksen lahjakorttia sillä siellä on kaupungin paras valikoima naisten alusasuja ja etenkin nuoremmille sopivia.


      • mieltä
        suorastaan kateellinen kirjoitti:

        Ihana idea ostaa naiselle alusvaate-lahjakortti.
        Suosittelen Sokoksen lahjakorttia sillä siellä on kaupungin paras valikoima naisten alusasuja ja etenkin nuoremmille sopivia.

        olen kateellinen...

        tuon yhden kommentoijan voit huoletta jättä omaan arvoonsa. Tosi nainen arvostaa lahjakorttia aluasu liikkeeseen


      • Mies koska
        mieltä kirjoitti:

        olen kateellinen...

        tuon yhden kommentoijan voit huoletta jättä omaan arvoonsa. Tosi nainen arvostaa lahjakorttia aluasu liikkeeseen

        vastauksesi oli tuollainen!?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      32
      4461
    2. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      25
      2365
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      14
      2357
    4. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      51
      2118
    5. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      32
      1677
    6. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      32
      1471
    7. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      73
      1466
    8. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      66
      1274
    9. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      82
      1231
    10. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      40
      1104
    Aihe