Mihin on kadonnut se uranuurtaja skeittari joka vei Ahmollekin noi rampit. Huhut sanoo et ois delannut...mihinkäs se kuoli jos näin on päässy käymään?
uranuurtaja skeittari
Mihin katosit?
4750
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuli uurrettua uraa niin syvälle, ettei ole vielä päässyt sieltä urasta pois. Eli vanhoja viisauksia käyttäen, tuli heitettyä kampi niin etäs ettei löydy enää veivattavaksi..
tarkoitat ilm peteä?hän kuoli 14.6.2008.päihtellä osuutta asiaan.
Päihteillä?Kyllähän kalja maistui mutta ei kai nyt huumeet olleet mukana?Tapaturma vai itsemurha?
Mulla on itseasiassa mielikuva tästä jätkästä jota ilmeisesti tarkoitetaan. Skeittaili tosiaan ahkerasti Ahmon rampilla ja oli monta vuotta muita vanhempi. Liikkui autolla, monet hänen skeittikavereistaan ei vielä ollut siihen aikaan ajokortti-iässä. Ainakin youtubessa löytyy jotain näitä siililäisten skeittipojujen videoita joissa tämäkin kaveri esiintyy.Rento ja mukava tyyppi. Harmi, että kuoli. Enää vain kysymys, mihin se kuoli, tietääkö kukaan.