Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Palstan paras vihjari?

Minun mielestä Monariveikko ja PCBlondi ovat kaikkien aikojen parhaat.
5321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta Teppohan on vammainen joka kuvittelee lähtevänsä kämpästään sinne sun tänne, mutta huomaakin istuvansa kuin tatti paikoillaan paskat housuissa!

Äänestä
  • kaveri ei saa edes sinkkuja oikein ja silti omien sanojensa mukaan potittaa rekoilla monta kertaa viikossa:D Eikä ole homo vaikka kyrvän mausta pitääkin:D eikä pidä unohtaa tepin hameleikkejä:D

    Äänestä

on paras niinku tämä vinkki.

varma tasuri
Kirjoittanut: liverpool-chelsea 25.10.2008 klo 04.13


jos tulee sinkkukohteeksi veikalle, niin teen 10 sadan euron lappua.


Vastaa tähän viestiin
Kerro kaverille tästä viestistä Ilmoita asiattomasta viestistä





Keskustelun kulku:
varma tasuri liverpool-c... 04:13
toinen tasuri on tämä 04:17
ja sinkkukohdehan se on chelsea-liv... 12:19
jep jep

Äänestä
  • kyllä

    Äänestä

Stadilainen käärmelahje tietenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallup-Kysyjä kirjoitti:

Minun mielestä Monariveikko ja PCBlondi ovat kaikkien aikojen parhaat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu