Hyvä Pesonen ja

Onnittelut valtuustopaikoista. Tästä on hyvä jatkaa.
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis jatkaa? Mitä? Itsenne nöyryyttämistäkö? Pakkohan on toki myöntää, että itsensä nolaamisessa Ipulaiset ovat kyllä tosiammattilaisia! Ei muuta kuin lisää volyymia vain tuuleen huutoonne:

- Paasikivi-Kekkonen blaa blaa blaah!
- Pukki kaalimaan vartijana blaa blaa blaah!
- EU-kaappaus blaa blaa blaah!
- Valtiopetos blaa blaa blaah!
- Yhtiövalta blaa blaa blaah!
- Irti EU:sta, Islannin mallin mukaan blaa blaa blaah!

Huutakaa! Nolatkaa itsenne! Huutakaa! Nolatkaa itsenne!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukkola! kirjoitti:

Onnittelut valtuustopaikoista. Tästä on hyvä jatkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu