NSDAP:n voitto

NSDAP (PS) nousi kuin tyhjästä ja sai yli viiden prosentin äänisaaliin. Kansa on puhunut. Maahan ei enää haluta ulkomaalaisia paremman elintason tavoittelijoita. Toivottavasti tämä sanoma meni perille myös valtapuolueille.
1468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä sen heti huomaa että sinä pelaat valtapuolueiden pussiin. Olet varmaan joku kommunistien, vihreiden tai RKP:n häntäheikki, kun koetat samaistaa Perussuomalaisia natseihin.

Aito mamumyönteinen monikultturisti lyö Hitler-kortin pöytään niin että läjähtää. Ja sen he tekevät huomatessaan etteivät kykene perustelemaan kantaansa vaan jäävät väittelyssä alakynteen ryhdikkään kansallismielisen Perussuomalaisen kanssa.

Perussuomalaiset jyräävät! Loppu monikulttuurille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Per-Håkan kirjoitti:

NSDAP (PS) nousi kuin tyhjästä ja sai yli viiden prosentin äänisaaliin. Kansa on puhunut. Maahan ei enää haluta ulkomaalaisia paremman elintason tavoittelijoita. Toivottavasti tämä sanoma meni perille myös valtapuolueille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu