Nöyrät kiitokset

äänestäjille, yritän parhaani mukaan olla teidän äänenne arvoinen.
Ja kiitän myös kaikki Kotkan perussuomalaisten puolesta mahtavasta kannatuksesta.

Van Wonterghem Freddy
Kotkan Perussuomalaiset Ry
Puheenjohtaja

4

406

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Harald Hirmunen

      Ja viedään ne tuonne Katariinaan juoksemaan ja kehittämään Kotkaa ?
      Jos siellä uudessa valtuustossa kaupunginjohtaja alkaa taas liitelemään kohti kattoa visioineen, niin kai muistatte, mikä on tehtävänne ? Vetää se sieltä katonrajasta rytinällä alas reaalimaailmaan.

    • Eeva S / PerusS

      Ihan mahtavaa! Olet paikkasi ansainnut. :)

      Eeva Salenius

    • Lupasit

      Pistät Kotkan talouden kuntoon ja jos et laita kahdessa vuodessa niin tulee noutaja seuraavissa vaaleissa. Taisitte luvat liikaa äänestäjille kun jo muutin tyyli heti vaalien seuraavana päivänä eli YRITÄN on aivan toista kun TEEN mitä enne vaaleja toitotit

    • kannata todellakaan

      ruveta nöyristelemään! Teiltä odotetaan paljon. Mutta onnea kuitenkin valintasi johdosta! Aikahan sen kertoo, miten valinnat osuivat kohdalleen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      191
      6402
    2. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      213
      3716
    3. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      20
      3287
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      60
      2944
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      94
      2658
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      4
      2556
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      33
      2287
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      34
      2027
    9. Bussipysäkki katos!

      Mitäpä mieltä uudesta katoksesta?
      Suomussalmi
      75
      1855
    10. Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna

      Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:
      Euroviisut
      59
      1819
    Aihe