Hieno Now:n
17
1037
Vastaukset
- arvostelija
on niin oikeessa! Mä ostin hölmöyksissäni ton levyn ja arvatkaa ottaako nuppiin. Siis se on niin huono. Mä en löydä mitään hyvää sanottavaa siitä! Jos anna ei seuraavalla levyllä paranna, niin se on good bye anna!
- Se on ikävää
> Mä ostin hölmöyksissäni ton levyn ja arvatkaa
> ottaako nuppiin
Ei, et ostanut. Etkä ole myöskään kuunnellut levyn kappaleita. - koko ajan?
Se on ikävää kirjoitti:
> Mä ostin hölmöyksissäni ton levyn ja arvatkaa
> ottaako nuppiin
Ei, et ostanut. Etkä ole myöskään kuunnellut levyn kappaleita.Idols hype on laskenut. Ja Anna muutti imagoaan liian nopeasti!
- valehtele!
Se on ikävää kirjoitti:
> Mä ostin hölmöyksissäni ton levyn ja arvatkaa
> ottaako nuppiin
Ei, et ostanut. Etkä ole myöskään kuunnellut levyn kappaleita.Ostin ja petyin tosi pahasti.:(
Sun pitäs tajuta ettei kaikki pidä Annasta. Sä haukut kaikkia niitä jotka ei pidä annasta valehtelijoiksi. Joten kiitti mulle riitti!!!!!! - sinä
Se on ikävää kirjoitti:
> Mä ostin hölmöyksissäni ton levyn ja arvatkaa
> ottaako nuppiin
Ei, et ostanut. Etkä ole myöskään kuunnellut levyn kappaleita.tiedät mitä kukakin ostaa? Anna on lahjaton, hyväksy se.
- Siispä valehtelit
valehtele! kirjoitti:
Ostin ja petyin tosi pahasti.:(
Sun pitäs tajuta ettei kaikki pidä Annasta. Sä haukut kaikkia niitä jotka ei pidä annasta valehtelijoiksi. Joten kiitti mulle riitti!!!!!!Et ole ostanut Annan levyä, joten valehtelit.
Kai nyt ymmärrät, että asia oli helppo lukea viestistäsi. - Tämä tyyppi valehteli
sinä kirjoitti:
tiedät mitä kukakin ostaa? Anna on lahjaton, hyväksy se.
Totta kai se on helppo huomata, kun joku valehtelee esim. ostaneensa levyn.
Anna tuntuu olevan aika kova paikka kadehtijoille, kun heidän pitää ola 24/7 kirjoittamassa valheita tälle palstalle. Kadehtijoiden elämä tuntuu pyörivän täysin Annan ympärillä. No, sehän on vain hyvä se :) - Hieno juttu
Siispä valehtelit kirjoitti:
Et ole ostanut Annan levyä, joten valehtelit.
Kai nyt ymmärrät, että asia oli helppo lukea viestistäsi.Että olet niinkin kova 13 -vuotias että tiedätkin kerrassaan kaiken muiden ihmisten elämästä, niidenkin joita et ole koskaan nähnytkään.
Olisikohan aika alkaa hankkia omaa elämää? - liar liar
Hieno juttu kirjoitti:
Että olet niinkin kova 13 -vuotias että tiedätkin kerrassaan kaiken muiden ihmisten elämästä, niidenkin joita et ole koskaan nähnytkään.
Olisikohan aika alkaa hankkia omaa elämää?on niin helkkarin koominen tyyppi. Liekö peräti anna itse? eihän sille voi kun nauraa.:DDDD
- toinenkin
levyarvostelu
http://www.stara.fi/2008/10/29/arvostelussa-anna-abreu-now/ - kuunnella
levyn, eli palkista oikealla löytyy kaikki biisit
http://www.youtube.com/watch?v=bVExsxlvHbo - tosiaankin
hieno arvostelu! Hyvä Anna!!! Jatka vaan samaan malliin.;)
- Minusta ei todellakaan niin
tosiaankin kirjoitti:
hieno arvostelu! Hyvä Anna!!! Jatka vaan samaan malliin.;)
Hupaisia nämä "arvostelut", jossa vaaditaan, että Annan olisi pitänyt tehdä uudesta levystä samanlainen kuin edellisestä.
Now on juuri siksi niin hieno, että se näyttää uuden puolen Annasta. Hänen äänensä pääsee oikeuksiin. Levy on äärimmäisen hienoa kuultavaa.
Onneksi olkoon, Anna! Teit upean levyn, jota kelpaa kuunnella yhä uudelleen ja uudelleen. "Kriitikkojen" höpinät voi jättää omaan arvoonsa. - siksi saa
Minusta ei todellakaan niin kirjoitti:
Hupaisia nämä "arvostelut", jossa vaaditaan, että Annan olisi pitänyt tehdä uudesta levystä samanlainen kuin edellisestä.
Now on juuri siksi niin hieno, että se näyttää uuden puolen Annasta. Hänen äänensä pääsee oikeuksiin. Levy on äärimmäisen hienoa kuultavaa.
Onneksi olkoon, Anna! Teit upean levyn, jota kelpaa kuunnella yhä uudelleen ja uudelleen. "Kriitikkojen" höpinät voi jättää omaan arvoonsa.huonoja arvosteluja. Totta kai heti odotetaan parempaa, koska eka oli hyvä! Anna hypenkin takia odotetaan, että median lellikki luo omalla kynällään jotain vielä parempaa, kuten hän on hehkuttanut koko ajan.
- Ei mitään merkitystä
siksi saa kirjoitti:
huonoja arvosteluja. Totta kai heti odotetaan parempaa, koska eka oli hyvä! Anna hypenkin takia odotetaan, että median lellikki luo omalla kynällään jotain vielä parempaa, kuten hän on hehkuttanut koko ajan.
Mitä ihmeen merkitystä on muutaman ihmisen mielipiteillä, joita kutsutaan "arvosteluiksi"?
Arvostelut kertovat yleensä vain arvostelijan omasta musiikkimausta, ennakkoluuloista ja siitä, kuinka monesti levy on kuunneltu ennen arvostelun kirjoittamista.
Annan levy on erinomainen ja kestää kuuntelun yhä uudelleen ja uudelleen.
- Arvostelijoita on monenlaisia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824757- 1842063
- 1321762
- 1741390
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161261- 351086
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj161027- 78983
- 52966
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh299962