Miten saan langattoman pätkimisen loppumaan?

Miten saan langattoman verkkokorttini pätkimisen loppumaan kun tukiasemana on Telewell ea 510 v3 ja langattomana verkkokorttina on D-Link DWL-510

Osaako kukaan auttaa avutonta?
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokeile päivittää verkkokortin ajurit
vois löytyä tuolta
ftp://ftp2.dlink.com/Wireless/dwlg510/Drivers/
mikä käyttis sulla on ?
jore

Äänestä
  • XP käyttis on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


osaamaton 27 kirjoitti:

Miten saan langattoman verkkokorttini pätkimisen loppumaan kun tukiasemana on Telewell ea 510 v3 ja langattomana verkkokorttina on D-Link DWL-510

Osaako kukaan auttaa avutonta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu