Näin väitän. Perustuu laajaan katsontaan. Siellä on jotain ihan täysiä turisteja ja teinipoikia "vihjaamassa"- älkää menkö halpaan!
Vetogurulla surkein palautus%
maksullisista
5228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
heheeheheheee
Mitä iällä on tekemistä vihjeiden kanssa? Mieluummin minä peesaan "teinien" osuvia vihjeitä, kuin keski-ikäisen käppänän, jonka mielessä pyörii vain hevosen kyrpä et sillei hei!
ja varsinkin kun ne muuttelee laskentatapaa tarpeen mukaan....
Ennen oli rivipalautus..nyt panosten mukaan ja varmaan seuraavaksi siirrytään Maken mielikuvitus vetojen mukaan.
vai surkein palautus ??? hah sanon minä,olen ollut sähköpostiasiakas toista vuotta niitten vetoiihin Centrebetille ja helvetin hyvää tulosta ovat tehneet..jotkut saatanan tietäjien palautusprosentit ovat kovin epäilyttäviä,kun on normaalipanostusta,sitten on nippurivejä ja kaikenkukkuraksi jo jotain saatanan sumppurivejä...kyllä noista monimutkaisuuksista voi kuka tahansa vääntää palautuksen päälle sadan.
kummalla menee noin huonosti täitäillä vai täystuholla,kun on paskanjauhaja pitänyt tänne palkata ? Vetogurun vihjeet voittaa täitäit ja täystuhon vihjeet mennentullen ! ja on sitäpaitsi paljon halvemmat !