HALLA A-STUDIOSSA
http://jasen.suomi24.fi/sis...
9394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
On näivettyneen oloinen äijänkäppänä jo melko nuorena. Aivot varmaan myös yhtä näivettyneet. Ulosanti särisevän sekavaa kuten sekakäyttäjällä. Työhuone varmaan jossain sillan alla; seinistä laastit lohkeilleet. Vaiko liekö lyönyt päätään seinään 'väitöskirjaa' tehdessään? Senkö takia laasti tippuneet?
Hyi saatana, mikä vätys.
finski tuijjottaa suu ammollaan minkä NÄKÖINEN ihminen on, onko olotilat hienot ja eikun palstoille kommentoimaan, että sen ja sen näköinen, voi kamalaa. Jos naisesta olisi kyse, arvosteltaisiin onko nätti missukka, jos ei ole haukutaan jokinorsuksi. Kun ollaan poliittisilla sivustoilla, pitäisi puhua asiasta eikä henkilön ulkonäöstä. Ei ihme, että finskit ovat kaikista pirullisimpia kiusaajia toinentoisilleen EU:n alueella tutkitusti ja tämä ulkokuosin pilkkaaminen on yksi syy, mikä velttoaivoisille idiooteille on jatkuvan nälvimisen aihe. muunmuassa.
Tätä siis tarkoitti Rautanyrkin kirjoitukset. Suomen Sisu yritti vallata puolueen ja onnistuikin saamaan sillanpääaseman. Halla-Ahon näin ensi kertaa. JOko oli paha angiina tai sitten miehen (?) pitäisi mennä puhekoulutukseen ja reippautta käytökseen(ai niin hän on sivari?)kun eduskunta tuntuu olevan tavoitteena.
Teemu Lahtisessa oli reippautta ja mies on sanavalmis ja asiallinen.
Haapasenkin näin ensi kertaa ja hänen kanssaan olen samaa mieltä. Ei ehdokkaiden määrä vaan niiden laatu ratkaisee. Nyt oli vaaleissa paljon turhia ehdokkaita ja sitten näitä ääniharavaksi suunniteltuja sitoutumattomia sisulaisia ym. Varo Soini, että nämä eivät hajoita puoluetta eivätkä tärvele eduskuntavaaleja, vai haluatko todella, että puolueesta tulee samanlainen kuin Haiderin puolue?
Halla-aho taisi olla angiinassa tai jossain vastaavassa. Niin ainakin hänen vieraskirjassaan väitettiin. Kyl hän muuten puhuu hyvin. onhan hän ollut opettajana yliopistolla.
Uimis oli katkera. No, eivät menneet heidän ehdokkaat läpi. Näytii siltä, ettei Haapanen tiedä mistä puhui. tuossa huomasi, että on hyvin samaa mieltä sisulaisten kanssa.
halla-aho tais olla ainoa sitoutumaton sisulainen?
änkyttäjä tuo rotutohtori eiran mengele on. ja tollasta vikisijää, joku sitten vielä ylistää. Jätkä melkein itkua väänsi, kun toimittaja hieman kovisteli.
punasilmäisyys ja käheä ääni oli angiinan seurausta.
olla joku älykkö kun ei ole miestä, edes olemaan ilman tihrustelua. Taitaa akkasa pyyhkiä siltä räänkin nenästä, ja kyyneleet silmistä. Anginasta tuskin oli kyse, mutta myötäsyntyinen lobotomia lienee paras diaknoosi.
Onko Jussi nainen? Ulosanti oli kuin ex-vaimoni nalkutusta.