Raaheen kauppakeskus!

Miksei Raaheen tehdä yhtä isoa kauppakeskusta! Olisi mahtavaa kun raahessa semmoinen kunnia,noita turhia kauppoja rakennetaan koko ajan! Ajatelkaas jos kaikki tulisi yhteen isoon kauppaa!

bensaa menisi vähemmän kun yhestä kaupasta saa kaiken


HARKINTAAN!
1692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kilauttappas Sukarille. Mitä sanoisi punainen raahe siihen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuleeee kirjoitti:

Miksei Raaheen tehdä yhtä isoa kauppakeskusta! Olisi mahtavaa kun raahessa semmoinen kunnia,noita turhia kauppoja rakennetaan koko ajan! Ajatelkaas jos kaikki tulisi yhteen isoon kauppaa!

bensaa menisi vähemmän kun yhestä kaupasta saa kaiken


HARKINTAAN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu