Onko pakko kaahailla

Melkein jäin auton alle kun joku tuli kulman takaa ovenkahva menosuuntaan päin. Voisiko vähän ajatella sitä että voi joku jäädä alle?
2212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä jengi vois miettiä miten ajetaan missäkin ja milloin. V*****a kun pitää keskellä yötä rallitella asuinalueiden lähellä, yritä siinä sitten nukkua.

Äänestä

vituttais jos kiinnostais!!;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


melkein jäin auton alle kirjoitti:

Melkein jäin auton alle kun joku tuli kulman takaa ovenkahva menosuuntaan päin. Voisiko vähän ajatella sitä että voi joku jäädä alle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu