SUOMEN SISU

Vaihtakaa nimenne suomen selkärangattomat r.y.
Se teille kyllä paremmin sopis.
Mua suoraan sanottuna vituttaa kun tommonen paskaporukka on raiskannu käsitteen Suomalainen sisu.
10466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

karvaperseäijiä, että nyt pitää olla nöyrää poikaa. Täytyy putsata nettisivuja sekä käyttää korkeintaan salonkirasistin kieltä.
Saman tempun osasi myös edellinen Johtaja aikoinaan, ja toimittajat antoivat kusettaa itseään sen minkä Johtaja vaan kerkesi. Historia toistaa itseään:

http://www.holocaustresearchproject.org/holoprelude/images/Hitler & Hindenburg.gif

Äänestä
  • kun uskotellaan PerusSuomalaisten vievän maahanmuuttajat suurinpiirtein keskitysleireille ja nyt itketään kun ne eivät niin tehneetkään.

    Ylireagointi kostautui humanistien, viherpiiperoiden ja muiden hörhöjen omaan nilkkaan.

    :D :D

    Äänestä

SISUA tulla paikalle,vittu että on sitte munaton jätkä,ihan nimensä veronen.

Äänestä
  • Abdullah Tammi, joka sentää puolustaa selkein sanoin aatettaan.

    Äänestä

Kylläpä tuntuu humanisteja kirvelevän kovasti, kun SuomenSisulaiset ja se tumma pystyivät keskustelemaan sivistyneesti. Humanisti oli oman vihansa sokaisema ja möykkäsi nolosti.

Äänestä
  • eivät muistaneet edes omia kirjoituksiaan saati, että olisivat osanneet vastata tyhjentävästi yhteenkään kysymykseen. Soini saa selitellä näiden sisulaisten hölmöilyjä vielä lukemattomia kertoja. Tony Halmeita oli vain yksi, näitä on jo kapallinen erittäin näkyvillä valtapaikoilla.

    Äänestä

  • kun niin kiukuttaa.

    Ne kun halusivat avoimen sodan, mutta eivät saaneetkaan sitä. Ja sehän korventaa kunnon humanistin persettä,
    kun eivät pääsekään lyömään suomalaista heimonveljeään turpaan.

    Äänestä

  • nyt vaan kirjoitti:

    eivät muistaneet edes omia kirjoituksiaan saati, että olisivat osanneet vastata tyhjentävästi yhteenkään kysymykseen. Soini saa selitellä näiden sisulaisten hölmöilyjä vielä lukemattomia kertoja. Tony Halmeita oli vain yksi, näitä on jo kapallinen erittäin näkyvillä valtapaikoilla.

    eivät ehkä halunneet kertoa?
    Miksi olisivat astuneet toimittajan ja sen hörhön asettamaan miinaan?!

    Hupaisinta oli, että itse se maahanmuuttaja, olisi hyvinkin halunnut asiallista keskustelua.
    Olisivat vaan jättäneet sen valkoihoisen humaani-hörhön kotiin, niin siitä olisi jotain voinut tullakin.

    Äänestä

  • että he kirjoitti:

    eivät ehkä halunneet kertoa?
    Miksi olisivat astuneet toimittajan ja sen hörhön asettamaan miinaan?!

    Hupaisinta oli, että itse se maahanmuuttaja, olisi hyvinkin halunnut asiallista keskustelua.
    Olisivat vaan jättäneet sen valkoihoisen humaani-hörhön kotiin, niin siitä olisi jotain voinut tullakin.

    yleensä heittäytyvät täysin muistamattomiksi ja tietämättömiksi. Kiemurtelemalla ja valehtelemalla saa tunnetusti lievemmän tuomion. sisutollot käyttävät samaa taksiikkaa ja tausta nazit yrittävät kusettaa, että "kyse on vain korrektiudesta". Ei mene läpi. Soini on natsikatiskassa ja PYSYY. Ei auta sivujen putsaus, muistamattomuus tai mitkään muutkaan silmänkääntötemput. Mitä enemmän soininazit "viattomuuttaan" selittävät, sitä syvemmälle he ps-puolueen sotkevat muukalaisvihan suohon.

    Äänestä

Pidän itseäni sisukkaana suomalaisena ja sanon, että tuollaisten Suomen Sisun porukan kanssa en haluaisi tulla samaistetuksi. Täydellinen suomalaisen sisun raiskaaminen!

Velton läskimahan pitäisi ainakin ryhdistäytyä. Vitutti sellainen ryhdittömyys. Miehellä ei ole yhtään itsekuria, jos se päästää itsensä noin kuvottavaan kuntoon.

Läskimaha lenkille ja kuntosalille. Heti paikalla! Kuinka kukaan itseään vakavasti ottava voi äänestää ihmistä, jolla ei näytä olevan itsekuria. Miten se voi hoitaa toisten asioita.

Olin monesta asiasta eri mieltä Jörg Heiderin kanssa, mutta kunnioitin paljon hänen tapaansa huolehtia kunnostaan. Haider juoksi maratonia ja oli timmissä kunnossa. Vaikka hän nyt olikin homoseksuaali, ja sai olla vapaasti, niin oli kyllä uskottavampi kuin nämä Suomen Sisuttomat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uifh kirjoitti:

Vaihtakaa nimenne suomen selkärangattomat r.y.
Se teille kyllä paremmin sopis.
Mua suoraan sanottuna vituttaa kun tommonen paskaporukka on raiskannu käsitteen Suomalainen sisu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu