Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Analheimilla mahdollisuuksia??

vituttaa ku piti mennä tunkemaa toi analheim mukaa noihi riveihi.onneks on sentää money line. toivotaa hyvää iltaa teukalle..

http://www.aijaa.com/v.php?i=3008842.jpg
1121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sarja veikattavaks,enimmäkseen pitäis pelata
sitä jolla on isompi kerroin ja jos omasta
mielestä tuo on pomminvarma niin eikö vaan
ristiä pukkaa sata varmasti.

Elikkä kaiken järjen mukaan ykkönen,joten silloin
pitää veikata x2 HELPPOA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raipe kirjoitti:

vituttaa ku piti mennä tunkemaa toi analheim mukaa noihi riveihi.onneks on sentää money line. toivotaa hyvää iltaa teukalle..

http://www.aijaa.com/v.php?i=3008842.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu