Sitä tässä miettii itsekukin.Mitä niitä on?Tuulilasi lehden mukaan ei mitään.Onko Tuulilasi asiantuntija?
Ladan edut,onko niitä ?
Taisteleva toveri
6288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
totuudesta poiketen mitä vaan kuka eniten maksaa ok mutta pitäis pysyä totuudessa
SKP:n vaalimenestyksen myötä lopettakaamme koko kapitalistinen julkaisu. Sillä edesautetaan vain porvarien, hännystelijöiden ja desanttien toimintaa.
Toverit! Ostakaa vain edelleen Toggliattin tehtaan uutuustuotteita. Niissä on otettu huomioon kaikki nykyteknologia jota tarvitsemme. On ilo kaartaa töihin paperitehtaalle uudella Ladalla, joka on tilattu vasta kolme vuotta sitten ja kuluttaa korkeaoktaanista ainoastaan 12 l/100km. Mikä saavutus Tovereiltamme viimeisen kolmen viisivuotissuunnitelman jälkeen ylivoimaisella moottoriteholla!
Ohjaustehostimeen tutustumme keskuskomitean suunnitelmakaudella 2015-20. Sen suhteen epäilemme vielä juutalaisten ja amerikkalaisten suunnitelmaa ydinohjelmamme vastustamiseksi.
Vaikka valta on tilapäisesti menetetty Moskovassa, niin painakaa toverit Ladaa edelleen sen verran kun peltiä verstaan perältä löytyy!
Ruplan kurssi nousee taatusti oligarkkien tekemien hyökkäysten takia parin viikon sisään noin 70%. Nauttikaamme sitten siitä, kuinka länsitavaran hinta Suomessa romahtaa ja saamme öljyä ja autoja edelleen kilpailukykyisin hinnoin!! Siten lamaodotukset on karkoitettu Suomessa ! SKP pelastaa ! Terveisin Koba.
tuo kulutus on varmaankin omasta räppänästäsi
Ei ainakaan minun kokemus LADASTA pidä paikkaansa mitä nämä autolehdet ovat kirjoitelleet.Samaten Tv.testaajien sadut.
Olla vaan näillä testaajilla kokemusta hyvin monesta erilaisesta nykyaikaisesta autosta, joten teksti ei perustu mihinkään luuloon, vaan omakohtaisiin kokemuksiin.
"Onko Tuulilasi asiantuntija?"
Hyväuskoisia höhliä näkyy autoalalla edelleen olevan, muuten ei kysyttäisi tuollaista, kun vastaus on autoalan ihmiselle itsestään selvä.