Afrikkalaiset ja karibialaiset tytöt saavat reipasta käytännön seksuaalivalistusta ja harjoitusta jo 12-13 vuotiaana.
Paikoin eteläisessä afrikassa ja karibialla kolmasosa tytöistä on jo raiskattu ko. ikään mennessä.
Jos meidän ystävät soveltavat samaa käytäntöä täällä, en ymmärrä miksi joku siitä valittaa?? Tytöt karaistuvat ja saavat käytännön harjoitusta.
Paikoin eteläisessä afrikassa ja karibialla kolmasosa tytöistä on jo raiskattu ko. ikään mennessä.
Jos meidän ystävät soveltavat samaa käytäntöä täällä, en ymmärrä miksi joku siitä valittaa?? Tytöt karaistuvat ja saavat käytännön harjoitusta.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tuon nyt jokainen tietää. huono-ihoisten ihmisten kansallishuvia. Tänne vaan kaikki tekemäät meidän tyttärille samat temput niin saadaan seksuaalivalistusta suomeenkin :)
joka keskittyy vain raiskausten ihannointiin, insestiin ja muihin raakuuksiin. Suojelupyhimys-Johtaja pesee ja pyhittää kaiken? Oudoksi on mennyt!
tietoa jolla osoitat aloituksesi oikeaksi, tai edes aiheelliseksi. Se milloin karibialla tai muualla eteläisessä maailmassa sexsuallisuus ilmenee ja seksielämä alkaa, ei ole rinnastettavissa suomeen miltään osin.
Suomen raiskaustilastoissa ylivoimaisena ykkösenä on virolaiset, eivät afrikkalaiset. Sinunhan ei tietenkään kannata sitä tunnustaa, sillä siinä voisi tulla valkoiselta virolaisveljeltä nikkeliä nuiskaan, tai ainakin jalat katketa.
Että afrikkalaisia (ei onneksi) ole vielä kovin paljoa. Odotas vaan kun niitä 10 vuoden sisällä saadaan tänne haalittua enemmän ja enemmän. On siinä suomineidoilla pimpit punasina.
eunukki ku sä pelkäät että suomi neito antaa vaan tummalle. Aikas huono itsetunto sulla, poika parka on. Taidat olla ihan kyvyön naisen kaa, ku näät paijnajaisia että muut saa, mut sää et.
vapaaehtoisesti...