tää on pelkkiä

ja niin ja silleen, ei tätä voi kukaan tosissaan itteensä ottaa.
3443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niinku minä, ettei jaksa selvittää miljoonaa asiaa asioista joita on turha ees lähteä selvittämään, ja nekin tahtois vaan selvittää sillon kun on yksinäisen oloista tai tylsää, eikä sillon kun elämä aina parhaimmillaan hymyilee... niin tämähän on aivan loistava tapa täyttää kaikki epätietoisuus valheellisella paskalla

Äänestä

ja vakavasti ottaakin.

Äänestä
  • ja heikoimmat menee ihan yli ja ympäri!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjaimia näytöllä kirjoitti:

ja niin ja silleen, ei tätä voi kukaan tosissaan itteensä ottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu