Ocun vinkuminen jatkuu

Nyt ottaa pannuun, kun ei tuo vingunta lopu.
Kaikki on tarkastettu ja konehuoneesta se kuuluu.
Mikä olisi seuraava siirto?
4644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et tai olla moottorimiehiä... Minä vaan, että miksi kyselet ? Vie korjaamolle. No voin antaa vinkin . Apulaitteiden hihna luistaa. Kiristä tai vaihda...jos et osaa vie korjaamolle.

Äänestä

Jos ei Skoda vingu, niin ainakin kuskit.

Äänestä
  • turha kommentti

    Äänestä

kuulua laturistakin, pidän jopa toden näköisenä. Kyllä huvittaa tämän palstan Urpojen viisastelut. Voisivat itse mennä tarkistukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sampsa75 kirjoitti:

Nyt ottaa pannuun, kun ei tuo vingunta lopu.
Kaikki on tarkastettu ja konehuoneesta se kuuluu.
Mikä olisi seuraava siirto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu