Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

jep...

Onko ketään muita naisia joita kiihottaa katsoa pornoa, yksin tai miehensä kanssa?
Olen itse bi ja tykkään todella paljon :D Kauniit naiset ja kiinteet tissit saa mut kuumaksi
21440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuolisvat kaikki lsbot ja biit, saatana.

Äänestä
  • Jäljelle jäisi tuollaisia herttaisia jörriköitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sande_87 kirjoitti:

Onko ketään muita naisia joita kiihottaa katsoa pornoa, yksin tai miehensä kanssa?
Olen itse bi ja tykkään todella paljon :D Kauniit naiset ja kiinteet tissit saa mut kuumaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu