Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Löytyiskö

täältä naisia, joita kiinnostaisi munille potkiminen. Ota yhteyttä, jos asia kiinnostaa.

[email protected]
5741
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Usko jo, ei löydy.

Äänestä
  • Mut en oo kyllä nainen vaan 24 vuotias, mutta voin käydä kyllä kenkimässä teikäläistä...

    Äänestä

Saisitko rajumpaa potkimista miehiltä, ja varmasti enempi "vapaaehtoisia", voisin itsekin käydä kenkäilemässä...Ihan mielenkiinosta, mikäs se tekee tuosta jutusta niin kiihottavan. Potku nivusiin voi tuntua aika rajulta voi pallit revetä :)

Äänestä

Mutta en ole vastuussa sen jälkiseuraamuksista...
ota yhteyttä mikäli kiinnostaa [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oulun mies kirjoitti:

täältä naisia, joita kiinnostaisi munille potkiminen. Ota yhteyttä, jos asia kiinnostaa.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu