Moi,sattuisko kivaa pariskuntaa olemaan menossa la.8.11 Tallinnaan Baltic Princesillä?
40v kiva pariskunta saattas olla toisen parin seuraa vailla vaikkapa hyttiin asti...
Baltic Princess
10
1948
Vastaukset
- ...sattuma
...kun on kaks ihan samantyyppistä ilmotusta :)
- jaska 25cm
parit/miehet/naiset jättäisivät terminaalin seinälle kuvallisia ilmoituksia "haluamme naida koko yön, tule hyttiin 2006"
- 8.11
No eipä sit taida olla kukaan meistä kiinnostunut menossa.Kyllä meillä kahdestaankin kivaa on....
- 8.11
Huomenna ollaan sitten laivalla,olemme 40v kiva pari,nainen 157cm,punaiset hiukset,pieni siro,mies,180cm,pitkät hiukset,82kg.Jos tunnistatte niin tulkaapa jutulle!
- pari 30-v
No oliko Princessillä mitään säpinää?
- Anonyymi
Ei koskaan saada vastausta 😃 jää vaivaamaan
- Anonyymi
Etkö muka sieltä laivalta löydä seuraa et pitää täällä vinkua saatanan feikki
- Anonyymi
Naapuristamme pariskunta lähti tuolle risteilylle ja houkkutteli minuakin vaimoni kanssa lähtemään ja olisin lähtenytkin mutta vaimollani oli juuri kyseiselle ajankohdalle töihin liittyvä viikonlopun yli kestävä palaveri joten en yksinään lähtenyt , meillä on mukava ja avulias pariskunta naapurissa aina ovat olleet ystävällisiä ja avuliata nyttenkin lupautuivat viemään vaimoni rautatieasemalle samalla kuin itse lähtivät satamaan.
- Anonyymi
No vinkuiko vittu laivan hyteissä ?
- Anonyymi
Sulla vinkuu korvien välissä
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4863336Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1532375- 1352192
Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel371685Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71655Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2131436Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1791430Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset
He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien161289- 91202
- 571136