Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Totokunkku!?

Meikäläisestä ei moiseen asiakasta saisi mistään hinnasta.
31062
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eipä ollut tunkua karsintoihin.Tais olla treen liikennesuunnittelija tekemässä sääntöjä ennen niin hauskaan pikku kisaan

Äänestä

ilmeisesti oon tyhmä, mutta en ymmärrä mistä tässä on kysymys. onko joku palstan vaki perustanu vihjefiman, kenties pelimerkki vai peluri. vai siitä finton kilpailustako on kysymys. kilpailuu en osallistuisi itse, enkä maksulisia vihjeitä käyttäisi.

Äänestä
  • Olisit lukenut viestisi useampaan kertaan, ettet olisi paljastunut lähettäjäksi. Tiedät, mistä on kyse. Eli omasta puljustasi.
    Vai oikein kysyntää oli moiselle yritykselle :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuukenkä kirjoitti:

Meikäläisestä ei moiseen asiakasta saisi mistään hinnasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu