Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehen

Olen harkimmut karvojen poisoa itseltäni,
31651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä sinä ne sait? Putsa nyt pois ne karvat heti!

Äänestä

Olen ajellut karvani useita vuosia. Olo on puhtaampi eikä mitään ongelmia ole ollut. Aluksi ajelu on hieman hankalaa, mutta ajan mittaan muuttunut yhtä helpoksi kuin parran ajo. Pesun jälkeen onnistuu hyvin ajelu höylällä

Äänestä
  • Minäkin ajelen säännöllisesti. Yleensä saunassa, joko höylällä tai Philipsin Bodygroomilla. Vaahdon kanssa tulee sileää jälkeä eikä ärsytä ihoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


karvat kirjoitti:

Olen harkimmut karvojen poisoa itseltäni,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu