Tuttuja tarinoita,

T.n päästä.
6601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mutta en olekaan t

Äänestä

sellainen asia et eipä ole. Minä tein yhden aloituksen enkä ole T.

Äänestä

siellä. Tottakai täällä jokainen kuulostaa samalta. Kaikki apinoi toisiaan kuin gorillat. Sekopää vaikenee ja hiljaa olen ollutkin tähän asti.

t. sekopää

Äänestä
  • juttuja riittää.

    Äänestä

  • sultahan noita kirjoitti:

    juttuja riittää.

    jotain harrastuksia sen sijaan, että kyttäät muita täällä.

    Äänestä

  • sivullinen....... kirjoitti:

    jotain harrastuksia sen sijaan, että kyttäät muita täällä.

    Kyttään sun kirjoituksiasi siinä sivussa: )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekopään ajatuksia, kirjoitti:

T.n päästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu