Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitenkäs on ?

Olettekos naineet tai haluttaiskos naapurin kanssa naiminen salaa?
2462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuossa havaitsin taas kerran aivan sattumoisin vahingossa pyytämättä yllätyksenä, kun naapurin rehevä rouva pyörähteli ja pyllisteli raja-aidan toisella puolella Puna-Kontioissaan niin kuin sattuu tavanomaisesti tekemään. Runkkasin ja roiskui oikein kunnolla.

Äänestä

Mikäs siinä jos naapurini on kiinnostava ja haluttava tyyppi. Valitettavasti naapurissani ei asu ketään haluttavaa. Onhan se joskus baarista tullessa käynyt mielessä, että voi kun olis kivaa käydä vähän jossain naapurissa. Aina toivonkin, että naapuriini muuttaisi joku ihana rock henkinen bilettäjämies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Törröhuulinen naapurin horo kirjoitti:

Olettekos naineet tai haluttaiskos naapurin kanssa naiminen salaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu