auto, toivottavasti tulee pian Suomen markkinoille!
http://www.worldcarfans.com/3081104.002/photo1048/2011-chevrolet-cruze
Uusi Daewoo Lacetti
4
1533
Vastaukset
- Keskenjäänyt
Tuo auto tulee Nubirana Suomeen. Toivottavasti laatu on parantunut kaikilta osin! Säästetty on ainakin auton pienissä ulkoisissa varusteissa. Kuvista näkyi, että autossa ei ole lainkaan kylkien ja ovien suojalistoja. Pieni mutta tärkeä puute. Kyljet naarmuuntuu pian parkkipaikoilla vierekkäisten autojen avattavista ovista.
- Nubirana?
Miksi auton pitäisi olla Suomessa vanhanniminen Nubira, jos se muualla maailmassa on uudenniminen Cruze? Oliko varma tieto vai oma keksintö?
Daewoo on merkkinä kuopattu jo parisen vuotta sitten, mutta aina vain siitä jaksetaan täällä vääntää. Suomen Lacetit ja Nubirat ovat varmaan suurimmaksi osaksi Chevrolet-merkkisiä.
Suojalistojen puuttuminen on vähän kaikkien merkkien ongelma nykyään. Tosin lisävarusteena nekin yleensä saa. Ja kaikki eivät niitä haluakaan (minä kyllä haluan).
- 0107
OLEN ERITTÄIN TYYTYVÄINEN AUTOONI SIITÄ LÖYTYY KAIKKI OMINAISUUDET MITÄ REISSUTESSA TARVITSEN.
EIKÖHÄN NÄMÄ AUTO ASIAT OLE SIELLÄ RATIN JA PENKIN VÄLISSÄ.- renault megane
autolijana voin todeta että daivoo nubira on huoleton peli 90000 km takana,ei muuta kun pakolliset huollot tehty.renaultista piti luopua 40000 km jälkeen,takuu ei korvannut kuluvia osia ja niitähän riitti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 53733
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119662- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 48477
- 55455
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450