Ilmat kylmenee, mut farkkuihin on kiihottavaa laskea lämpimät kuset!! Kertokaahan samanhenkiset ihmiset kokemuksistanne!! Olemme poikakaverini kanssa keränneet kuvia sivuillemme: www.sunpoint.net/~housuun katsokaa ja kokeilkaa!!
t.Jenni&Jace
t.Jenni&Jace
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miten teihin sais yhteyden??? Ois kiva vaihtaa kokemuksia sähköpostillat tms!! Ollaan kans pariskunta (22 v) joka tykkää pissajutuista!
Joo, kiva olisi vaihtaa kokemuksia pissaleikeistä myös maililla. Ollaan 25 vuotias pariskunta eli laittakaa vain postia osoitteeseen : [email protected]
Ostatte rieskaa,sipulia,kahavia ja teettä kunnon makiat kaakaot..ja avot! Kun mahasta alakaapi kuulua ryminää ni ei muutaku pilikkihaalarit päälle,80 asteiseen saunaan ja antaa paskan tulla..voi sitä ihanaa oloa ja aromia..ja kun viikon piät samoja vaatteita ni ootpa sen jälkeen laiha poka.. Kannattaapi vaan jättän pariin kolmeen kertaan vuojessa, meinaan pahasti tahtoo rohtua nuissa sessioissa.