Hieno

Katarina Lillqvist on nyt palkittu loistavista teoksistaan.
Katarina liilgvisthän raotti mm.C.G.E Mennerheimin salaisuuden verhoa elokuvassa Uralin perhonen.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200811088561479_uu.shtml
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rweea

Äänestä

Vasureita oli vilisemällä!!!

Äänestä

koko perhonen olla kirjailijan päässä syntynyt omien mielikuvien summa joka heijastettiin johonkin jonka mainetta syystä tai toisesta halutaan loukata.

Hittolainen kun tämä heijastusteoria toimii taas, kiitos Hannu opetuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tunnustus kirjoitti:

Katarina Lillqvist on nyt palkittu loistavista teoksistaan.
Katarina liilgvisthän raotti mm.C.G.E Mennerheimin salaisuuden verhoa elokuvassa Uralin perhonen.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200811088561479_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu