anne mari vs. Martina

Kyllä se on kuulkaas täysin oikein et Martina käy aina välillä vetelemässä sikiön tappajaa turpiin.
Anne marille on tehty abortti (lehmä on jakanu toosaansa ilman kumia) joten se ansaizee kaiken paskan mitä niskaansa saa!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Voin itekki mennä hakkaa sitä.
10854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Nuppu on oikeassa, oikeiden kommenttien kanssa.
HYVÄ NUPPU, HYVÄ NUPPU, LISÄÄ NUPPU.

Äänestä
  • tekstiä.mä meen ite hakkaan vaikka.vittu mikä uho.ja sit kuitenkin paskat housuissa...pelle mikä pelle...

    Äänestä

  • viitti kirjotella täällä ittellesi kommentteja. Ei kukaan voi tollasen ääliön kanssa olla samaa mieltä. Paitsi tietty aitolehmä ja sen typerä mies tai oikeemmin miehenkuvatus.

    Äänestä

alat huutelee vieraisiin pöytiin!

Äänestä

aloittaja pitäs laittaa mielisairaalaan ja samaan koppiin aitolehmän kaa että voisivat mäiskiä toisensa hengiltä

Äänestä

toosaas vieraille ja purat katkeruuttas täällä nytte annemariin. Oikeesti SUN PITÄIS HAKEUTUA HOITOON JA VÄHÄ NOPEESTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

olevan tyypin kantsis pikimiten hakeutua lähimmälle psykiatriselle klinikalle hoitoa saamaan

Äänestä

seuraus...enkä sitä hyväksy mutta olen tässä asiassa nyt kuitenkin Anne-Marin puolella...Martina on niin perkeleen kateellinen paljon kauniimmalle AMB:lle että piti käydä oikein käsiksikin jo...ja syystä onkin sillä onhan hänen aviomieskin soitellu AMB:lle ilmeisen kiihkeitä puheluja :D

Aina kun sattuu joku kauniimpi Martinan "tielle" niin alkaahan se haukkuminen...Martinan kateutta sai maistaa myös naisellinen, herttainen ja kaunis Noora Hautakangas...joka on Martinan mielestä "ruma ja läski" :D
Noora on raikas kaunotar joka pesee Martinan mennen tullen ja palatessa...ja Martinakin tietää sen vähän liiankin hyvin :D

Martina on kun äijä...niin käytöksen kun leukaperienkin puolesta...

Äänestä
  • Niin ihanan poikamainen letukka.

    Äänestä

  • On shemale kirjoitti:

    Niin ihanan poikamainen letukka.

    Tol aito lehmällä flippaa ihan huolel,alkanut näköjään vaikuttaa sen eerikäisen kans toi kamojen kiskominen.Kaikkihan sen tietää et mitä ne kaks puuhaa! ja luulee olevansa joku kauniskin,paskat mun mielest naama on sen näköinen ku olis testoja vetäny 10 vuotta. Ja sit sössöttää ihan vitun ärsyttävästi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuppu-85 kirjoitti:

Kyllä se on kuulkaas täysin oikein et Martina käy aina välillä vetelemässä sikiön tappajaa turpiin.
Anne marille on tehty abortti (lehmä on jakanu toosaansa ilman kumia) joten se ansaizee kaiken paskan mitä niskaansa saa!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Voin itekki mennä hakkaa sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu