Pietu näyttää olevan edelleen

paha vihollinen.
Se kyllä tiedetään, että Pietu ei anna Wätyksille periksi. Yess!!
8304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

soiniWätysten persuksissa. Kohta soiniWätysten kannikat tulehtuvat ja alkaa parkuminen sekä sekasorto. soiniWätysten valhekuplan puhkeaminen on taas päivää lähempänä.

Äänestä
  • Jo unohtaneet koko pietun,meillä PS,sa on nykyään kuviot pikkasen suuremmat,tulin käymään näillä sivuilla.toivottomalta näyttää...

    Äänestä

  • Miten sinulla Pietu on aikaa viettää kaikki arkipäivät Suomi24:ssä? Etkö väittänyt vaalien alla, että olit mennyt töihin?

    Jos on työtön, pitää se rehellisesti myöntää. Muu on äänestäjien pettämistä.

    Äänestä

  • Kysyvä Mies kirjoitti:

    Miten sinulla Pietu on aikaa viettää kaikki arkipäivät Suomi24:ssä? Etkö väittänyt vaalien alla, että olit mennyt töihin?

    Jos on työtön, pitää se rehellisesti myöntää. Muu on äänestäjien pettämistä.

    ole äänestäjiä.

    Äänestä

  • pietulla kirjoitti:

    ole äänestäjiä.

    uurnille heti EU:vaalien alkumetreillä. Ei pidä olla niin kade Pietulle!

    Lännen sulokkaat tyttelit

    Äänestä

Ainoo jätkä, joka seisoo Soinin totaalisen ylivallan tiellä!

Äänestä
  • ja on sanojensa takana.
    Harvinaista rohkeutta taistella yksinään vääryyttä ja diktatuuria vastaan. YESS!! Vastustajista ei Pietulla ole pulaa.
    On myös runsasti kannattajia, mutta valitettavsti esille heistä ei ole tulijaksi.
    YESS!!! Keu, keu, keuuuh

    Äänestä

  • omalla nimellään kirjoitti:

    ja on sanojensa takana.
    Harvinaista rohkeutta taistella yksinään vääryyttä ja diktatuuria vastaan. YESS!! Vastustajista ei Pietulla ole pulaa.
    On myös runsasti kannattajia, mutta valitettavsti esille heistä ei ole tulijaksi.
    YESS!!! Keu, keu, keuuuh

    kuten monet Soinin suosikit. Lukekaahan Halla-ahon ja sisulaisten juttuja kunnallisvaalien edelliseltä ajalta, huh huh huh...kauheaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soiniWätyksille kirjoitti:

paha vihollinen.
Se kyllä tiedetään, että Pietu ei anna Wätyksille periksi. Yess!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu