narsisia ihmisiä

esim julkisissa virastoissa???vai kenties sossu ym ym.( keskustelua asiallisesti kiitos)

http://www.narsistienuhrientuki.info./index.php?alasivu=180&valikko=2
5390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos sossuntäti ei automaattisesti anna pummille rahaa, on hän narsisti. Näinhän sinulle tapahtui Kouvolassa ja ilmeisesti sittemmin myös Kuusankoskella, nyt on Kotkan vuoro. Kotkassa olet kyllä ennekin asustellut, joten nimesi on varmasti tuttu myös sossun työntekijöille.

Äänestä
  • viedä narssisseja sossutädille niin leppyis siintä..

    Äänestä

  • kannattaisi kirjoitti:

    viedä narssisseja sossutädille niin leppyis siintä..

    Asiakkaiden yksityisasioistahan hän ei saa puhua, mutta kun asiakas äityy
    väkivaltaiseksi niin että joudutaan kutsumaan turvamies tai poliisi niin näistä joskus puhuu.
    Se on illallakin vielä tohkeissaan kun asiakas vetää puukon tai käytetyn ruiskun esiin.

    Se huuto ja raivoaminen on viikottaista.

    Äänestä

Minulla on naisystävä, joka on ihastunut mieheen, jolla ilmeisemmin on narsistinen persoonallisuushäiriö.

Naiset, ennenkuin on liian myöhäistä, lukekaa seuraava monisivuinen, tyhjentävä kirjoitus aiheesta.

http://www.healingeagle.net/Fin/Vaknin/Vaknin.html

Äänestä

...niin niitä narsiseja, kun samalla mitalla lukihärösiä ja kirotusvikasia X) Joo sori, oli ihan pakko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko heitä liikaa kirjoitti:

esim julkisissa virastoissa???vai kenties sossu ym ym.( keskustelua asiallisesti kiitos)

http://www.narsistienuhrientuki.info./index.php?alasivu=180&valikko=2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu