Renkaiden vaihto

Kyllä yllätyin kun Euromasterilla säilytys, vaihto 70 Eur ja vieressä mm. Veho 38 Eur kolleegani mukaan. Lisää infoa näistä hinnoista. EM tosin ei koe tarvetta tarkastaa hintoja kun eivät kilpaile hinnoilla. No, keväällä vaihdan säilytyspaikkaa; tehkää muutkin tarkkoja siirtoja niin pakko on alkaa kilpailemaan myös yrittäjien hinnoilla.
2593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

edes Mobilin öljyjä, kun menin sinne öljynvaihtoon, ja kaiken lisäksi hyllyssä ei ollut edes Volvo 70 suodatinta, on kuulema sen verran harvinainen malli,,, voi jeesus, vai että harvinainen malli.

No, jäipä öljyt vaihtamatta, ja ajoin Vianorille jossa homma hoitui.

Äänestä
  • Olisit menny öljynvaihtoon oikeeseen huoltamoon eikä rengasliikkeeseen, sitähän se euromaster ensisijaisesti taitaa olla ja vasta toiseksi huoltamo.Sitä paitsi noita Vulvia taitaa on montaa mallia sekä bensa että diesel joten voipi olla että just se sun on joku harvinaisempi. Ota opiksi ensi kerralle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


säilyttäjä kirjoitti:

Kyllä yllätyin kun Euromasterilla säilytys, vaihto 70 Eur ja vieressä mm. Veho 38 Eur kolleegani mukaan. Lisää infoa näistä hinnoista. EM tosin ei koe tarvetta tarkastaa hintoja kun eivät kilpaile hinnoilla. No, keväällä vaihdan säilytyspaikkaa; tehkää muutkin tarkkoja siirtoja niin pakko on alkaa kilpailemaan myös yrittäjien hinnoilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu