kertonus,kerroin sen sievästi,niin kuin se oli.Kaise pyllistys sana olisi pitänyt heittää pois,mutta niin se vaati ja keroin sen.Nyt ei ole virkannut mitään kai sai tarpeeksi?Tämä lankoilla pelaaminen on sellaista, jota minä en oikein tajua.
Oliko netti sexi liian kova???
Muori
73017
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
se oli,ole rauhasssa Muori,,,
sinulla sama nikki melkein mutta onneksi meissä on eroja mua kun ei kiinnosta netti seksi ollenkaan sinä taidat juuri olla kiinnostunut vain sellaisista joten eipä ihme ettet oikeen jotain tajua .Kannattasko keskustella sunkin Muori ihan asiallista asiaa täälä vois paremmin ymmärtää kaiken.
tiedoksi. Muorin juttu oli todella hyvä vitsi. Nauroin pitkin päivää ja vielä illalakin sitä. Etkö lukenut rivien välistä sitä huumoria siinä....*pyllistääääää* ;)))))
minä olen näissä kirjoitus asioissa,mutta kerron mitä on kerrottavaa!
Ei voi olla totta!!!! Poidtettiinko se sinun kirjoitus?. On surullista, että tässä maassa kaiken maailman ahdasmieliset läheiset voivat vaatia tuollaisen huumoripläjäyksen poistoa....kateutta vai mitä? En tiedä muuta kun sen että sait työporukamme nauramaan vedet silmissä sen luettuamme:o)
Kiitos niistä rempseistä tarinankäänteistä ja sanavalinnat osuivat enemmän kuin nappiin!!!!
että ymmärette tällaista vanhaa immeistä.Tosihan se tarina oli,kai jotku eivät kestäneet sitä?Minä kun en osaa,kuin kirjoittaa sillai vain,kunika asia on,,,,
toinen aamusta,mutta se oli sellainen tissien kopeloija,ei käskenyt pyllistää.Kaikkea hurjaa sitä nykyaikana on,kannan tämän koneen kohta tuonne varastoon.