Kysymys vasureille

Mitä te hyödytte fasististen sosiaalidemokraattien perseen nuolemisesta?
2233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi kutsut demareita fasisteiksi?Eikä heitä ole taidettu myöskään nuoleskella.

Äänestä

Demarit on nykyään yhtä kuin Kokoomus, ja kumpaakaan en nuole! Persun perse on maukkaampi, ja jopa kriden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bnjj kirjoitti:

Mitä te hyödytte fasististen sosiaalidemokraattien perseen nuolemisesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu