puuttuu käytöstavat

Bariinkaan ei voi mennä nainen yksin mennä,etteikö viereen tule luultavasti munaton haiseva jätkä ja alkaa huoraksi nimitellä.Onkohan sulla niin paljon raukka edes rahaa ,että pystyt maksamaan sakot kunnianloukkauksesta, kannattas miettiä mitä suustaan pästelee.
2792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heittikö portsari sen kuvotuksen pellolle vai jouduitko tekemään sen itse? Oisit tintannut turpaan,ai niin ei tollaisten takia kannata käsiään liata!

Äänestä
  • useimmissa paikoissa tuollaisen sattuessa se on kyllä tämä huoriteltava, joka saa ko baarista lähteä.
    kummasti henkilökunta kiinnittää huomion vain siihen Suuttuvaan osapuoleen.
    mut minkäs teet.
    aina ei voi mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


raukkamaista kirjoitti:

Bariinkaan ei voi mennä nainen yksin mennä,etteikö viereen tule luultavasti munaton haiseva jätkä ja alkaa huoraksi nimitellä.Onkohan sulla niin paljon raukka edes rahaa ,että pystyt maksamaan sakot kunnianloukkauksesta, kannattas miettiä mitä suustaan pästelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu