Katainen paras vvm!

Edes unelmoida semmosesta tittelistä.
Tämä Hessu-hopon näköinen kaljupää tuskin erotti euroa mummonmarkasta...:)
4172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ylioppilas koulutukseltaan, ei silloin voi paljoa vaatiakaan...

Äänestä
  • Katis että Heinis ovat yhtä hyviä, ja maailman ehdotonta huippua: pakkoruotsitus on molemmille aivan sydämen asia! Sellaiseen eivät kehitysmaiden puoluejohtajat pysty!

    Äänestä

  • tietävät tajuavat,että kunnia kuuluisi edellisten hallitusten rahaministereille jolta katainen sai perinnöksi ylijäämäisen valtiontalouden.
    Kunnia siis kuuluisi SDP:n ylioppilas EERO HEINÄLUOMALLE.

    Äänestä

  • jotain. kirjoitti:

    tietävät tajuavat,että kunnia kuuluisi edellisten hallitusten rahaministereille jolta katainen sai perinnöksi ylijäämäisen valtiontalouden.
    Kunnia siis kuuluisi SDP:n ylioppilas EERO HEINÄLUOMALLE.

    Kyllähän se oli Antti Kalliomäki joka valtion talouden positiiviseksi.
    Henäluoma tuli niin silloin alkoi kusetus ruotsinkielisille annettiin valtion tukea, mutta ei Suomalaisuudenliitolle.
    !PANE PASKA HUULEEN TYHMÄ"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heinis ei voi kirjoitti:

Edes unelmoida semmosesta tittelistä.
Tämä Hessu-hopon näköinen kaljupää tuskin erotti euroa mummonmarkasta...:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu