Kyykytin eilen yhen liharasvapiirakkapuukenkärekkapeelon ylämäessä neljäänkymppiin... ja sit hanaa....
Nyt on hyvä kyykyttää
kun tulee liukasta
9917
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kulkee viittä........kymppiä...?
Samalla lailla mä voin louskuttaa että annnoin sulle vähän apuja vauhdin saamiseen, kyykytä POIKA kyykytä..
tuskin saan enää toista mahdollisuutta,olisiko molempien tarvinnut ajaa omalla??mutta kun ajattelin että se olisi ollut kaverin kanssa hauskempaa,väärin kävi,tsemppiä sulle.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200811188608995_uu.shtml
Lailliset, mutta erittäin huonokuntoiset talvirenkaat?
Käytännössä tuon täytyy tarkoittaa nastarenkaita, joista puuttuu se normaali 60-80 prosenttia nastoista. Ei niin, että niistä olisi apua ollut. :)
Hmm... Okei. Kitkarenkaastakin saanee laillisen, mutta erittäin huonokuntoisen, jos onnistuu käyttämään luokkaa 10v vanhaa rengasta. Sen verran kovaa kumia, ettei enää toimi.
sotkemaan kahta eri asiaa,kun kyykytetään niin silloin kyykytetään eikä aleta keskustelemaan renkaista ja niiden kunnosta,nyt KYYKYTETÄÄN,PERKELE.
Liiskasin eilen yhden kyykyttäjän ja sen kolme kaveria bemarinraatonsa (316, vm.-86) sisälle, kun kyykyttelivät itsensä kylki edellä autoni keulaan väärällä kaistalla. Olivat muuten kaverit aika kyykyssä sen 15cm paksun bemariletun sisällä! No, kyykyttäjän omaiset onneksi maksavat Scaniaani tulleet vauriot.
Juttusi on tietenkin huulenheittoa ja trolli mutta heijastaa silti väärää asennettasi liikenteeseen.
tyhmillä luusereilla!! Provohan tämä taas varmaankin oli, kuitenkin elämänsä paras kirjallinen tuotos tähän mennessä.
Cittari-palstan ääliö on hakeutunut uusille sivuille. Onko tarkoitus terrorisoida täälläkin kunnes tämäkin palsta suljetaan?