eli voiko vanhaa akvaariota käyttää leogekkon terraariona? ja kuinka suuri kannattaisi olla jos ottaa huomioon sen kasvun? Olen aikeissa hankkia kyseisen liskon ja kaikki mahdollinen apu kelpaa, vaikka jotain muutakin kuin tästä terraariosta.
Kiitos :)
Leobardi gekosta
pässäyttelijä
2
728
Vastaukset 2
- käyttää
kunhan se on huolellisesti pesty/desinfioitu. Kuinka pitkä/leveä/korkea akvaario on?Kyllähän se jonkin verran tilaa tarvii,ajatellen että elää siellä koko elämänsä.
- kari am
Itselläkin vanha akvaario. Hyvä muuten, mutta osa hommista hankalaa tehdä yläkautta ...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052330Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss4311316- 821129
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö2351024Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E65696- 37655
- 46654
- 33647
- 88607
- 43591