Poikaystäväsi

mitä meidän välillämme on? Sanoin totuuden, ole varovainen. :)
6438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kerroit?

Äänestä

että on varovainen

Äänestä
  • ???????????

    Äänestä

minulle

Äänestä

Ai, en tiennytkään mulla olevan poikaystävää, vois kyllä ilmoittautua :)

Äänestä

kaikki...koko totuuden meistä,mut eihän meillä ookkaan enää mitään ollu aikoihin.
Toivottavasti kerroit myös totuuden,sillä rakastan sitä miestä aivan äärettömästi,oon kai vähä kahjo,mut en voi tunteilleni mitään,,tätä ei oo sitten tapahtunu vuosiin,että meikäläinen rakastuu, ja vielä varattuun;(
Se vei mun sydämeni kokonaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyi minulta kirjoitti:

mitä meidän välillämme on? Sanoin totuuden, ole varovainen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu