tilanteesta

Totuus on nyt se, että Konnevesi ja Urjala pitävät koko Suomen jäsenistöä pystyssä! Jos jompi kumpi menetetää, niin silloin menee kaikki.

Konnevedellä on jäsenistöllä tiukka ote ja Urjalassakin on alkanut usko jälleen vahvistumaan.

On vain perin harmillista, että suurin osa jäsenistöstä on uutispimennoksessa klubin tapahtumista. Konnevedellä ja Urjalassa tietoa kuulemma on, mutta sitä ei jostain syystä haluta jakaa eteenpäin.
61766
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Saaneet vähän kohtuuttoman kovan maineen wincapitan keskeisinä pitäjinä, kun on selvinnyt,
että näissä on harjoitettu lähinnä pienimuotoista näpertelyä kaikilla mittareilla mitattuna verrattuna moneen muuhun tosi capitakaupunkiin.

Täälä sitten muutama kylähullu lässyttää päivästä toiseen, kun on jollakin vesakon torjuntasprojektilla saatu 4H kerhoon tietokone.

Tekisitte vaikka pajukoreja senkin ajan hyödyntäen.

Äänestä

menet jonnekin muualle tarinoitasi kertomaan. Tällä capitalla kun ei ole mitään tekemistä verkostomarkkinoinnin kanssa! Olet väärällä palstalla. Nämä capitajutut ei ketään kiinnosta paitsi ehkä sinua.))))

Äänestä
  • jokainen kirjoittaa omien tarpeidensa mukaan.Kaikki perustuu siis omaehtoiseen toimintaan.Ihmettelen miten muiden kirjoitustarpeet sinua kiinnostaa?Onko tuttua tekstiä???
    Capitahan pitää koko palstaa pystyssä!Sinä se vaan jaksat valittaa.Eikö sinulla ole unelmia :)

    Äänestä

"""On vain perin harmillista, että suurin osa jäsenistöstä on uutispimennoksessa klubin tapahtumista."""

Media auttaa pois uutispimennosta.
Lukekaapa mediaa!

Äänestä
  • mitään yhdeksään kuukauten. Mitä tässä olisi tiedotettavaa? Huhuja kyllä riittää ja leppeää läpänheittoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellinen jäsenistö kirjoitti:

Totuus on nyt se, että Konnevesi ja Urjala pitävät koko Suomen jäsenistöä pystyssä! Jos jompi kumpi menetetää, niin silloin menee kaikki.

Konnevedellä on jäsenistöllä tiukka ote ja Urjalassakin on alkanut usko jälleen vahvistumaan.

On vain perin harmillista, että suurin osa jäsenistöstä on uutispimennoksessa klubin tapahtumista. Konnevedellä ja Urjalassa tietoa kuulemma on, mutta sitä ei jostain syystä haluta jakaa eteenpäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu