Porin matti tai muu tulisija

Hei, onko kenelläkään tai tietääkö kukaan mistä saisi ehkä jollekin tarpeettomaksi jäänyttä porin mattia, tai muuta suht tehokasta lattialla seisovaa jonkin verran varaavaa tulisijaa. Tarve olisi mökille. ??
5808
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla olisi yksi hyväkuntoinen myytävänä. hp 200€

Äänestä
  • Vieläkö porin-matti on myytävänä ja missäpäin Suomea se sijaitsee?

    Äänestä

espoon nuuksiossa olisi 2kpl iso sekä pienempi . 50eur kpl. stigu 040069822 . puh. pätkii täällä tosissaan et malttia . olisi vielä hella jaloilla emalipintainen.

Äänestä
  • eli porinmatit ja hellaa Espoossa puh. 0400698222 Stigu / Holms

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


otto40plus kirjoitti:

Hei, onko kenelläkään tai tietääkö kukaan mistä saisi ehkä jollekin tarpeettomaksi jäänyttä porin mattia, tai muuta suht tehokasta lattialla seisovaa jonkin verran varaavaa tulisijaa. Tarve olisi mökille. ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu