parkpatrol

On lopettanut toimintansa, Lauri Mustonen on tällä pvm irtisanonut tai lomauttanut koko henkilökuntansa. eli PP on paketisssa.
2213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

poistetaan kiinteistöjen ja asunto-osakeyhtiöiden laittomat pysäköintiuhkauskiellot?

Äänestä

on peräisin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parkpatrolin tt kirjoitti:

On lopettanut toimintansa, Lauri Mustonen on tällä pvm irtisanonut tai lomauttanut koko henkilökuntansa. eli PP on paketisssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu