Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sain kunnon suuta

tässä hiljan. Ja kyseessä oli aasialainen, thai, maahanmuuttajanainen, ei nuori eikä vanha, mutta kokenut. Kuusysi hänen kanssaan oli taivaallista ja pillu sillä oli kuin sykkivä imuri, kun saatiin yhtäaikaa mehut pihalle. Nainen oli hyvin hoikka, niin laiha että vittu oli tarjolla kuin kepin nenässä, ja hyvää teki vanhalle miehelle. Eikä masanut paljon. Niin että lisää noita thainaisia Suomeen, ovat siunaukseksi meille ikääntyneille miehille ja osaavat olla helliä sekä kunnioittavat kasvatuksensa mukaan miestä.
83283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

yleensä hyvät vitut ja osaavat niitä käyttää. En tiedä saavatko jo lapsina koulutusta miesten miellyttämiseen. Yhden hyvin suomea oppineen thai rouvan kanssa olen jutellut, ja hän sanoi miehensä hänet opettaneen miesten kiihottamiseen. Tämä edelleen naimisissa oleva rouva osaa kyllä homman!

Äänestä

Uskon tuon enkä ole feikki. Se vaan kun on vähän näitä työkiireitä niin, missä näihin voisi päästä kontaktiin? Thai palvelujen liikkeisstä Hgin Kalliossa? Netin välityksellä? Vai miten Kiitos

Äänestä
  • Vasiksella.

    Äänestä

  • Eirassa ja kirjoitti:

    Vasiksella.

    Siis Helsingin Jääkärinkadulla? No ei varmasti tai jos olen väärässä niin oikaise tiedolla. Jääkärinkatu on sen verran elitistinen, että ei siellä Thait hoitele. Jos taas sulla on joku oma Privahoito siellä, niin älä sillä täällä leuhki.

    Äänestä

itse myös vanhempaa väestöä edustavana tutustunut heihin, mutta löysin itse yllätyksekseni suomalaisen alle 30 todella tehoimuisen tytön... taivaallista. taitaa olla vielä harvassa nuo "loppuunasti" taiteilijat.. tästä pidän kiinni

Äänestä
  • Hyviä ja rohkaisevia viestejä aikuisilta. Siitä vaan "pojat" eli varttuneet miehet. Vähemmän valistuneena kysyn (ei feikki) milläs keinolla tämän Su. 30 v löysit. Etten tee turhaa työtä niin millä "välineellä" (joku nettijuttu vai?) tai minkälaisista paikoista Hesasta voipi tuloksellisesti haeskella. Kiitos!

    Äänestä

  • Mistä? kirjoitti:

    Hyviä ja rohkaisevia viestejä aikuisilta. Siitä vaan "pojat" eli varttuneet miehet. Vähemmän valistuneena kysyn (ei feikki) milläs keinolla tämän Su. 30 v löysit. Etten tee turhaa työtä niin millä "välineellä" (joku nettijuttu vai?) tai minkälaisista paikoista Hesasta voipi tuloksellisesti haeskella. Kiitos!

    Tiedän thain joka imee todella hyvin ja saa fiilikseni nousemaan joka kerta. Todellakin thai pillu on hyvää ja sitäkin saan kunhan kysyn luvan :)

    Äänestä

että ennemmin vedän käteen kuin thaikun pilluun. Mutta tietysti jos ei sitä kotimaista saa, niin...heh heh...sääliksi käy, vaikka se onkin sairautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja mehevää torttua kirjoitti:

tässä hiljan. Ja kyseessä oli aasialainen, thai, maahanmuuttajanainen, ei nuori eikä vanha, mutta kokenut. Kuusysi hänen kanssaan oli taivaallista ja pillu sillä oli kuin sykkivä imuri, kun saatiin yhtäaikaa mehut pihalle. Nainen oli hyvin hoikka, niin laiha että vittu oli tarjolla kuin kepin nenässä, ja hyvää teki vanhalle miehelle. Eikä masanut paljon. Niin että lisää noita thainaisia Suomeen, ovat siunaukseksi meille ikääntyneille miehille ja osaavat olla helliä sekä kunnioittavat kasvatuksensa mukaan miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu